AKTUALNOŚCI
 powrót 

Ogłoszenie kuchni szkolnej


Kuchnia szkolna informuje, że cena obiadów za luty wynosi 44 zł, zaś za marzec 88 zł. 
pokaż więcej

Urodzinkowo w I "e" - fotorelacja


W lutym odbyła się kolejna urodzinowa impreza w I "e". Świętowali:  Ania, Zuzia, Karol, Piotr i Mariusz. Dzięki zaangażowaniu Rodziców oraz Wychowawczyni, Pani Marioli Stolarczyk-Mićki dzieci spędziły popołudnie nie tylko radośnie, ale również aktywnie!

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji:)
pokaż więcej

Nasi kibice znów w akcji


W ostatnim okresie uczniowie naszej szkoły wyjechali do Mysłowic, gdzie pod opieką p. Piotra Klimczoka oraz p. Marka Dąbrowskiego obserwowali poczynania I-ligowych siatkarek SILESII VOLLEY  Mysłowice oraz NIKE Węgrów. Mecz zakończył się zwycięstwem drużyny z Węgrowa 3:0. Węgrów to miejscowość z okolic rodzinnych p. Marka, a więc nie mogło zabraknąć w czasie meczu również towarzyskich akcentów z grupą kibiców NIKE.
pokaż więcej

Apel nagrodowy - podsumowanie I semestru - klasy I - III

pokaż więcej

Apel nagrodowy - podsumowanie I semestru - klasy IV - VI

pokaż więcej

"Calineczka" - przedstawienie po angielsku - fotorelacja

pokaż więcej

Pędzlem po szkle... - IV "c" w artystycznej akcji

pokaż więcej

Projekt językowy „Global Citizen Schools”

W ramach projektu „Global Citizen Schools” organizowanego przez AIESEC od kilku dni zajęcia w naszej szkole prowadzą: Iszik z Turcji - studentka pierwszego roku prawa - oraz Eftychia z Grecji - studentka drugiego roku pedagogiki.


Tematem przewodnim programu realizowanego podczas zajęć jest kultura krajów, z których pochodzą wolontariuszki. Studentki – oczywiście po angielsku - opowiadają naszym uczniom/uczennicom o tureckich i greckich tradycjach, kuchni, muzyce, modzie... Ten sposób uczenia się języka – poprzez zabawę, swobodne konwersacje i współdziałanie – spotyka się z wielkim entuzjazmem naszych dzieci. 


Zajęcia w ramach projektu rozpoczęły się 14.02 i potrwają do 27.03 (w naszej szkole do 21.02).pokaż więcej

Słodkie ostatki


W ostatni dzień karnawału było nam bardzo słodko... A wszystko za sprawą pysznych pączków, za które serdecznie dziękujemy naszej radzie Rodziców:)
pokaż więcej

W sobotę idziemy do szkoły!


Przypominamy, że w sobotę (21 lutego 2015 r.) odpracowujemy piątek 5 czerwca 2015 r. – wszystkie zajęcia odbywać się będą wg planu piątkowego.

Na lekcji 3 odbędzie się przedstawienie pt. "Calineczka" (w języku angielskim) dla uczniów klas I – III (z wyjątkiem kl. II a i III a), zaś na lekcji 4 – apel nagrodowy: kl. I – III (sala gimnastyczna) i kl. IV – VI korytarz. Na lekcji 5 przedstawienie zostanie powtórzone dla uczniów kl. IV – VI oraz II a i III a.
pokaż więcej


Szkoła
Kontakt
Nauczyciele
Media społecznościowe
Facebook
Istotne linki
iUczniowie
Sześciolatki w szkole
copyright : Szkoła Podstawowa w Imielinie
design : AStudio